MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 11457044
nr 1145 7044
Gungstol
1900-talets mitt
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:56:54
100 kr
150 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal